B&O Beoplay A1

B&O Play wprowadza na rynek nowy bezprzewodowy głośnik Beoplay A1. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie sprawdza się w  podróży.

Jest to to najmniejszy głośnik Bluetooth, jaki został do tej pory stworzony dla zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz,

Beoplay A1 jest najmniejszym stworzonym dla tej marki głośnikiem Bluetooth, a zaprojektowany został przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz. Obudowa w formie aluminiowej kopuły, łącząca się z formowanym z tworzywa na bazie polimerów spodem, bez wystających przycisków nie tylko nadaje konstrukcji lekki i elegancki wygląd, jest także zabezpieczeniem dla  znajdującej się wewnątrz elektroniki. Dzięki przymocowanemu do obudowy paskowi z miękkiej skóry Beoplay A1 towarzyszyć może nam wszędzie, dołączony go do plecaka czy zawieszony w domu w dowolnym miejscu.

W swych małych rozmiarach – 133×48 mm, 600 g, Beoplay A1 kryje w pełni aktywną, dwudrożną konstrukcję z aluminiowym stożkiem przetwornika średnio-niskotonowego oraz systemem z magnesem neodymowym oraz wzmacniaczom o wysokiej mocy szczytowej. Dzięki temu dostarcza on pełny zakres głębokich basów, schodzących nawet do 40 Hz. Ponadto unikatowy algorytm DSP z zaawansowanym filtrowaniem górnoprzepustowym, sprawia, iż głośnik ten jest zdolny do stworzenia przestrzennej, 360-stopniowej sceny muzycznej.

Dołączony do Beoplay A1 akumulator Li-Ion 2200mAh, zapewnia aż do 24 godzin codziennego odtwarzania muzyki. Dzieje się tak za sprawą adaptacyjnego zarządzania mocą (Adaptive Power Management), które umożliwia dostarczenie dokładnej porcji mocy potrzebnej wzmacniaczom – i tylko wtedy, kiedy tego potrzebują. Oznacza to dynamiczne zmiany zasilania umożliwiające znaczący wzrost żywotności akumulatora.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s