Beoplay P2

W sprzedaży jest już najnowszy głośnik przenośny od Bang & Olufsen. Model Beoplay P2 jest najmniejszym i najbardziej inteligentnym członkiem rodziny głośników B&O PLAY.

Beoplay P2 został zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną Cecilie Manz. Głośnik posiada bogate i przestrzenne brzmienie z dyspersją 360 stopni. Obsługa głośnika jest prosta, obejmuje bowiem dwa kliknięcia w aluminiową maskownicę, aby odtworzyć bądź zatrzymać muzykę, oraz potrząśnięcie, aby przełączyć ścieżkę.

Wzorem dla Beoplay P2 był jego starszy brat – głośnik Beoplay A1. W nowym głośniku wykorzystana została kopułka z anodyzowanego aluminium. Pozostawiono ten sam tweeter, ¾” przetwornik wysokotonowy z jedwabną kopułką, używany w Beoplay A1. W modelu P2 użyto dwóch 15W wzmacniaczy RMD klasy D, co pozwoliło na uzyskanie maksymalnej mocy szczytowej 2×50 watów. Beoplay P2 posiada wbudowany mikrofon, pozwalający na odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym.

Głośnik dostępny jest w kolorach Black, Sand Stone oraz Royal Blue. Dodatkowo dostępny w sprzedaży jest pokrowiec z owczej skóry.

 

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s