JBL Playlist

Nowy bezprzewodowy głośnik od JBL już w sprzedaży. Model Playlist głośnik typu smart z wbudowaną funkcjonalnością Chromecast i Spotify Connect.

JBL Playlist został stworzony z przeznaczeniem do pracy w dużych pomieszczeniach domowych, a wyposażenie go w radiator pasywny pozwala na uzyskanie mocnego basu. Głośnikiem można sterować z dowolnego miejsca w domu za pomocą smartfona. Umożliwia on łatwe transmitowanie milionów utworów bezpośrednio z chmury za pomocą ulubionej aplikacji muzycznej, radia lub podcastu.

Dzięki wykorzystaniu sieci Wi-Fi, zapewniona została lepsza jakość audio (niż za pośrednictwem Bluetooth), eliminuje to także problem niewielkiej odległości głośnika od źródła. Głośnik zapewnia wsparcie dla najnowszej technologii na potrzeby bezprzewodowych sieci domowych i dwupasmowego połączenia Wi-Fi (2,4 GHz i 5 GHz), czego efektem jest szybsze i stabilniejsze połączenie bezprzewodowe. Jednak możliwe jest także odtwarzanie muzyki z użyciem technologii Bluetooth lub złącza 3,5 mm.

Głośnik posiada funkcję odtwarzania One Touch, która natychmiast odtwarza ulubione utwory. Co więcej, jeśli użytkownik posiada konto Spotify Premium, może poprzez dotknięcie przycisku play na głośniku JBL Playlist, w dowolnym momencie wznowić odtwarzanie aktualnej playlisty Spotify Connect. Podczas użycia Chromecast i Spotify Connect użytkownik może korzystać z telefonu podczas odtwarzania muzyki na głośniku, tak więc bez problemu może odbierać połączenia telefoniczne, grać w gry, wysyłać smsy czy wyjść z pokoju bez wyłączania muzyki i nie wyczerpując baterii telefonu.

Głośnik dostępny jest w trzech kolorach: czarnym niebieskim i białym.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s