Sony V50D i X30D

Sony prezentuje nowe zestawy muzyczne MHC-V50D oraz SHAKE-X30D, wyposażone w imprezowe oświetlenie, tryb karaoke, obsługa ruchami czy efekty DJ.

Łączność z urządzeniami zapewnia technologia Bluetooth i NFC (łączenie urządzeń jednym dotknięciem), dzięki temu możliwe jest podłączenie telefonu i włączenie zapisanej w nim listy odtwarzania. Oba modele zostały wyposażone w technologię Smart High Power, która zwiększa ciśnienie akustyczne, a także pozwala uzyskać mocny bas z łamanej komory głośnika z powiększonym wyjściem. Co więcej, oba zestawy posiadają stożkowe, odznaczające się sztywnością membrany Mica Cone, umożliwiające podkręcanie tonów niskich bez pogorszenia ogólnej jakości dźwięku. Natomiast dzięki dwóm wejściom mikrofonowym, które znajdują się w obu modelach, możliwe jest organizowanie zawodów karaoke: wbudowany odtwarzacz obsługuje płyty DVD karaoke i pozwala wyświetlać teksty utworów na telewizorze podłączonym do wyjścia HDMI, system oferuje także efekty takie jak echo oraz fader. Model MHC-V50D trafi do sprzedaży w kwietniu, a zestaw SHAKE-X30D w maju.


Sony MHC-V50D ma zwartą, jednoelementową konstrukcję i jest wyposażony w uchwyt do przenoszenia. Użytkownik może zmieniać kolor oświetlenia głośników i wyświetlanych wzorów oraz synchronizować światła z rytmem muzyki za pomocą aplikacji Fiestable. Obsługi ruchami obejmuje sterowanie funkcjami takimi jak: odtwarzanie, DJ, sampler i oświetlenie, a to wszystko za skinieniem ręki.


Sony SHAKE-X30D to zestaw 3-elementowy. Jego głównym elementem jest odtwarzacz hi-fi, a uzupełniają go dwa głośniki, które można ustawić w dowolnym miejscu. Model jest wyposażony w gniazdo gitarowe oraz wejście HDMI ARC do podłączenia telewizora. Podświetlane głośniki pozwalają wyświetlać na pobliskich ścianach migające wzory, których kolor zmienia się w rytm muzyki.


Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s