HiFiMAN HE-1000 V2 i Edition X V2

Nowe wersje dwóch kultowych modeli słuchawek marki HiFiMAN wkrótce pojawią się w sprzedaży. Mowa o modelach HE-1000 V2 i Edition X V2.

Zmiany w obu modelach dotyczą nowego, wzmocnionego pałąka o szerszym zakresie regulacji oraz poduszek nausznych o znacznie wyższym poziomie asymetrii, co pozwala lepiej dopasować się do naturalnej krzywizny ucha użytkownika.


Słuchawki HiFiMAN HE-1000 V2 zostały wyposażone w cieńsze o 3 mm fornirowane nausznice i ważą 420 gramów, a więc o 60 gramów mniej niż poprzednia wersja modelu. W nowej wersji modelu, przewód słuchawek został wykonany ze wzbogaconych materiałów, dzięki czemu zyskał dodatkową żyłę. Poszerzono zakres pasma przenoszenia oraz zmniejszono straty sygnałowe, co zostało osiągnięte dzięki przewodnikom, jakimi są miedź oraz srebro ciągnięte z jednego kryształu.


Słuchawki HiFiMAN Edition X V2 posiadają nowe metalowe jarzma mocujące obudowy przetworników do pałąku (w poprzedniej wersji tworzywo sztuczne), co gwarantuje znacznie wyższą wytrzymałość i stabilność słuchawek na głowie. Ponadto, materiał poduszek nausznych w miejscu styku z małżowiną uszną zmieniony z weluru na poliester. Ta zmiana pozwoliła na uzyskanie większej transparentności dźwięku. Co więcej, obudowy przetworników zostały w tym przypadku pokryte wyższej jakości lakierem, zapewniając przy tym większą odporność na zarysowania.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s