Grammy rozdane!

Gala wręczenia nagród Grammy już za nami! Największym zwycięzcą gali okazała się… Adele! Oto lista zwycięzców! 

 Record Of The Year

  • Hello, Adele – ZWYCIĘZCA
  • Formation, Beyoncé
  • 7 Years, Lukas Graham
  • Work, Rihanna Featuring Drake
  • Stressed Out, Twenty One Pilots

 Album Of The Year

  • 25, Adele – ZWYCIĘZCA
  • Lemonade, Beyoncé
  • Purpose, Justin Bieber
  • Views, Drake
  • A Sailor’s Guide To Earth, Sturgill Simpson

 Song Of The Year

  • Formation (Beyoncé)
  • Hello (Adele) – ZWYCIĘZCA
  • I Took A Pill In Ibiza (Mike Posner)
  • Love Yourself (Justin Bieber)
  • 7 Years (Lukas Graham)
  • Track from: Lukas Graham

 Best New Artist

  • Kelsea Ballerini
  • The Chainsmokers
  • Chance The Rapper – ZWYCIĘZCA
  • Maren Morris
  • Anderson Paak

 Best Pop Solo Performance

  • Hello, Adele – ZWYCIĘZCA
  • Hold Up, Beyoncé
  • Love Yourself, Justin Bieber
  • Piece By Piece (Idol Version), Kelly Clarkson
  • Dangerous Woman, Ariana Grande

 Best Pop Duo/Group Performance

  • Closer, The Chainsmokers Featuring Halsey
  • 7 Years, Lukas Graham
  • Work, Rihanna Featuring Drake
  • Cheap Thrills, Sia Featuring Sean Paul
  • Stressed Out, Twenty One Pilots – ZWYCIĘZCA

 Best Traditional Pop Vocal Album

  • Cinema, Andrea Bocelli
  • Fallen Angels, Bob Dylan
  • Stages Live, Josh Groban
  • Summertime: Willie Nelson Sings Gershwin, Willie Nelson – ZWYCIĘZCA
  • Encore: Movie Partners Sing Broadway, Barbra Streisand

 Best Pop Vocal Album

  • 25, Adele – ZWYCIĘZCA
  • Purpose, Justin Bieber
  • Dangerous Woman, Ariana Grande
  • Confident, Demi Lovato
  • This Is Acting, Sia

 Best Dance Recording

  • Tearing Me Up, Bob Moses
  • Don’t Let Me Down, The Chainsmokers Featuring Daya – ZWYCIĘZCA
  • Never Be Like You, Flume Featuring Kai
  • Rinse & Repeat, Riton Featuring Kah-Lo
  • Drinkee, Sofi Tukker

 Best Dance/Electronic Album

  • Skin, Flume – ZWYCIĘZCA
  • Electronica 1: The Time Machine, Jean-Michel Jarre
  • Epoch, Tycho
  • Barbara Barbara, We Face A Shining Future, Underworld
  • Louie Vega Starring…XXVIII, Louie Vega

 Best Contemporary Instrumental Album

  • Human Nature, Herb Alpert
  • When You Wish Upon A Star, Bill Frisell
  • Way Back Home: Live From Rochester, NY, Steve Gadd Band
  • Unspoken, Chuck Loeb
  • Culcha Vulcha, Snarky Puppy – ZWYCIĘZCA

 Best Rock Performance

  • Joe (Live From Austin City Limits), Alabama Shakes
  • Don’t Hurt Yourself, Beyoncé Featuring Jack White
  • Blackstar, David Bowie – ZWYCIĘZCA
  • The Sound Of Silence (Live On Conan), Disturbed
  • Heathens, Twenty One Pilots

 Best Metal Performance

  • Shock Me, Baroness
  • Silvera, Gojira
  • Rotting In Vain, Korn
  • Dystopia, Megadeth – ZWYCIĘZCA
  • The Price Is Wrong, Periphery

 Best Rock Song

  • Blackstar, David Bowie – ZWYCIĘZCA
  • Burn The Witch, Radiohead
  • Hardwired, Metallica
  • Heathens, Twenty One Pilots
  • My Name Is Human, Highly Suspect

 Best Rock Album

  • California, Blink 182
  • Tell Me I’m Pretty, Cage The Elephant – ZWYCIĘZCA
  • Magma, Gojira
  • Death Of A Bachelor, Panic! At The Disco
  • Weezer, Weezer

 Best Alternative Music Album

  • 22, A Million, Bon Iver
  • Blackstar, David Bowie – ZWYCIĘZCA
  • The Hope Six Demolition Project, PJ Harvey
  • Post Pop Depression, Iggy Pop
  • A Moon Shaped Pool, Radiohead

 Best R&B Performance

  • Turnin’ Me Up, BJ The Chicago Kid
  • Permission, Ro James
  • I Do, Musiq Soulchild
  • Needed Me, Rihanna
  • Cranes In The Sky, Solange – ZWYCIĘZCA

 Best Traditional R&B Performance

  • The Three Of Me, William Bell
  • Woman’s World, BJ The Chicago Kid
  • Sleeping With The One I Love, Fantasia
  • Angel, Lalah Hathaway – ZWYCIĘZCA
  • Can’t Wait, Jill Scott

 Best R&B Song

  • Come See Me (PartyNextDoor Featuring Drake)
  • Exchange (Bryson Tiller)
  • Kiss It Better (Rihanna)
  • Lake By The Ocean (Maxwell) – ZWYCIĘZCA
  • Luv (Tory Lanez)

 Best Urban Contemporary Album

  • Lemonade, Beyoncé – ZWYCIĘZCA
  • Ology, Gallant
  • We Are King, KING
  • Malibu, Anderson .Paak
  • Anti, Rihanna

 Best R&B Album

  • In My Mind, BJ The Chicago Kid
  • Lalah Hathaway Live, Lalah Hathaway – ZWYCIĘZCA
  • Velvet Portraits, Terrace Martin
  • Healing Season, Mint Condition
  • Smoove Jones, Mya

 Best Rap Performance

  • No Problem, Chance The Rapper Featuring Lil Wayne & 2 Chainz – ZWYCIĘZCA
  • Panda, Desiigner
  • Pop Style, Drake Featuring The Throne
  • All The Way Up, Fat Joe & Remy Ma Featuring French Montana & Infared
  • That Part, ScHoolboy Q Featuring Kanye West

 Best Rap/Sung Performance

  • Freedom, Beyoncé Featuring Kendrick Lamar
  • Hotline Bling, Drake – ZWYCIĘZCA
  • Broccoli, D.R.A.M. Featuring Lil Yachty
  • Ultralight Beam, Kanye West Featuring Chance The Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin & The-Dream
  • Famous, Kanye West Featuring Rihanna

 Best Rap Song

  • All The Way Up (Fat Joe & Remy Ma Featuring French Montana & Infared)
  • Famous (Kanye West Featuring Rihanna)
  • Hotline Bling (Drake) – ZWYCIĘZCA
  • No Problem (Chance The Rapper Featuring Lil Wayne & 2 Chainz)
  • Ultralight Beam (Kanye West Featuring Chance The Rapper, Kelly Price, Kirk Franklin & The-Dream)

 Best Rap Album

  • Coloring Book, Chance The Rapper – ZWYCIĘZCA
  • And The Anonymous Nobody, De La Soul
  • Major Key, DJ Khaled
  • Views, Drake
  • Blank Face LP, ScHoolboy Q
  • The Life Of Pablo, Kanye West

 

 Producer Of The Year, Non-Classical

  • Benny Blanco: Cold Water (Major Lazer Featuring Justin Bieber And MØ) • Friends (Francis And The Lights Featuring Bon Iver) • Kill Em’ With Kindness (Selena Gomez) • Love Yourself (Justin Bieber) • Luv (Tory Lanez) • Wild Love (Cashmere Cat Featuring The Weeknd & Francis And The Lights)
  • Greg Kurstin: Cheap Thrills (Sia Featuring Sean Paul) • Hello (Adele) • Love You To Death (Tegan And Sara) • Million Years Ago (Adele) • Something In The Way You Move (Ellie Goulding) • Water Under The Bridge (Adele) – ZWYCIĘZCA
  • Max Martin: Can’t Stop The Feeling! (Justin Timberlake) • Dangerous Woman (Ariana Grande) • Into You (Ariana Grande) • Just Like Fire (P!nk) • Rise (Katy Perry) • Send My Love (To Your New Lover) (Adele) • Side To Side (Ariana Grande Featuring Nicki Minaj)
  • Nineteen85: For Free (DJ Khaled Ft. Drake) • Hotline Bling (Drake) • Not Nice (PartyNextDoor) • One Dance (Drake Featuring Wiz Kid & Kyla) • Rising Water (James Vincent McMorrow) • Sept. 5th (dvsn) • Too Good (Drake Featuring Rihanna) • We Move (James Vincent McMorrow)
  • Ricky Reed: Better (Meghan Trainor Featuring Yo Gotti) • Cruel World (Phantogram) • Girls Talk Boys (5 Seconds Of Summer) • HandClap (Fitz And The Tantrums) • Me Too (Meghan Trainor) • No (Meghan Trainor) • Sober (DJ Snake Featuring JRY) • You Don’t Get Me High Anymore (Phantogram)

 Best Music Video

  • Formation, Beyoncé – ZWYCIĘZCA
  • River, Leon Bridges
  • Up & Up, Coldplay
  • Gosh, Jamie XX
  • Upside Down & Inside Out, OK Go

 Best Music Film

  • I’ll Sleep When I’m Dead, Steve Aoki
  • The Beatles: Eight Days A Week The Touring Years (The Beatles) – ZWYCIĘZCA
  • Lemonade Beyoncé
  • The Music Of Strangers ,Yo-Yo Ma & The Silk Road Ensemble
  • American Saturday Night: Live From The Grand Ole Opry (Various Artists)
Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s