Monster iSport

Marka Monster przestawia ulepszoną serię słuchawek sportowych iSport, w jej skład wchodzą modele Freedom BT, Victory BT, Intensity BT, Achieve BTCompete CTUStrive MICAchieve

Seria Monster iSport to linia słuchawek sportowych przeznaczonych dla aktywnych użytkowników. Modele zostały wykonane z wytrzymanych i elastycznych materiałów, odpornych na wilgoć i wstrząsy, a do tego łatwych do czyszczenia.


iSport® Freedom BT to bezprzewodowe, nauszne słuchawki sportowe. Model posiada specjalną, wzmocnioną konstrukcję, która jest nie tylko elastyczna i odporna na uszkodzenia, ale także miękka i lekka. Model gwarantuje najwyższą jakość dźwięku (Pure Monster Sound), dzięki Bluetooth z Apt-X. Słuchawki posiadają wbudowane wskaźniki LED informujące o poziomie baterii oraz panel dotykowy, umożliwiający na sterowanie muzyką oraz prowadzenie rozmów głosowych. Co więcej, model posiada specjalny system składania słuchawek, co ułatwia ich przenoszenie.


iSport®Victory BT to bezprzewodowe, douszne słuchawki sportowe z technologią Bluetooth. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możliwe jest nawet do ośmiu godzin pracy bez przerwy. Słuchawki zostały wyposażone w opatentowane wkładki OMNITIP™, które dostosowują się do każdego kształtu ucha, a kształt haczyków zapewnia, że słuchawki nie wypadną z ucha. Model jest dostępny w kolorze niebieskim, czarnym i zielonym.


iSport®Intensity BT to bezprzewodowe, douszne słuchawki sportowe Bluetooth, pozwalające użytkownikowi na słyszenie otoczenia, przy równoczesnym zachowaniu 100% czystości dźwięku przekazywanego z wybranego urządzenia. Wbudowany akumulator zapewnia do 6 godzin stałego grania. Słuchawki dostępne są w kolorach niebieskim oraz zielonym.


iSport®Achieve BT to bezprzewodowe, douszne słuchawki sportowe Bluetooth. Przy tworzeniu słuchawek użyto opatentowanej wkładki, dzięki której słuchawki perfekcyjnie trzymają się ucha, a także idealnie dopasowują się do jego kształtu. Model zapewnia wysoką izolację od otoczenia, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi działa do 5-ciu godzin bez przerwy. Słuchawki dostępne są w kolorze niebieskim, czarnym i zielonym.


iSport®Compete CTU to przewodowe, douszne słuchawki sportowe. Model został dodatkowo bardzo mocno wytłumiony, dzięki czemu gwarantuje wysoką izolację od otoczenia. Słuchawki posiadają wbudowany jednoprzyciskowy mikrofon, umożliwiający prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Słuchawki dostępne są w kolorach niebieskim oraz zielonym.


iSport®Strive MIC to przewodowe, douszne słuchawki sportowe. Model został zaprojektowany tak, aby był wygodny, dostarczał jak najwyższą jakość dźwięku i pozostał na swoim miejscu, mimo specjalnego, płytkiego umiejscowienia gumek. Ponadto, słuchawki wyposażono w mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Model jest dostępny w kolorze czarnym.


iSport®Achieve to przewodowe, douszne słuchawki sportowe, zapewniające wysoką izolację od otoczenia i gwarancję pozostania na swoim miejscu. Posiadają wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym. Słuchawki są dostępne w kolorze czarnym, niebieskim oraz zielonym.

 

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s