Denon VL12 Prime

Denon zaprezentował nowy produkt z myślą o DJ-ach. Gramofon VL12 Prime o napędzie bezpośrednim trafi już wkrótce na półki sklepowe.

Denon DJ wyposażyło gramofon VL12 Prime w ciężką, metalową konstrukcję „duty all” spoczywającą na czterech nóżkach. Posiada on specjalną warstwę izolacyjną, która całkowicie blokuje dostęp jakichkolwiek wibracji z niemal każdego możliwego źródła w swoim otoczeniu, nawet przy bardzo mocnym nagłośnieniu. Osiągnięcie idealnego tempa oraz tonacji możliwe jest dzięki skali Pitch, która w tym modelu regulowana jest w bardzo szerokim zakresie – od ±8% do ±50%. Co więcej, zmienny moment obrotowy gramofonu ma wynosić 5 kg/cm przy ustawieniu „high”, będąc najwyższym w branży. Ramię gramofonu zostało wykonane w kształcie litery „S”, jest ono wspierane przy pomocy podwójnej funkcji blokady lub spoczynku. Dzięki talerzowi o nowym profilu kontrola nad odtwarzanym nagraniem jest łatwiejsza, a sam talerz otoczony jest oświetleniem RGB z możliwością regulacji barwy i natężenia. Ponadto, VL12 Prime posiada dwie prędkości odtwarzania – 33⅓ i 45 obr/min (dołączony adapter 45 RPM).

„Nowy VL12 Prime to produkt idealny dla DJ-ów, którzy poszukują najlepszej możliwie jakości dźwięku, wysokiego momentu obrotowego talerza oraz wyjątkowego wyglądu. Nowoczesny design i swobodnie konfigurowane oświetlenie nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z produktem unikatowym, a nie kolejną kopią OEM do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Przede wszystkim jednak izolacja oraz świetny dźwięk w ciężkich warunkach to funkcjonalność niezbędna każdemu DJowi w obecnych czasach.” mówi Ross Goodwin, Product Manager firmy Denon DJ

Jagoda

2 myśli w temacie “Denon VL12 Prime

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s