Bang & Olufsen Beoplay M5

Bang & Olufsen prezentuje nowy głośnik z serii Beoplay. Bezprzewodowy głośnik Beoplay M5 powstał we współpracy z projektantką Cecilie Manz. 

Beoplay M5 to pojedynczy głośnik bezprzewodowy, dający możliwość odtwarzania dźwięku multiroom.  Model oferuje wielokierunkowy dźwięk True360°, dzięki trzem równomiernie rozmieszczonym głośnikom wysokotonowym, pełnozakresowemu przetwornikowi średniotonowemu, skierowanemu do przodu, pięciocalowemu neodymowemu przetwornikowi niskotonowemu.

Góra głośnika została wykonana z płyty z odpowiednio spreparowanego aluminium. Umożliwia ona sterowanie dźwiękiem przez jej obrót do 15 procent w każdym kierunku, co pozwala na dostosowanie głośności, a delikatne dociśnięcie jej w dół, zatrzyma bądź włączy muzykę. Pod płytą znajduje się twardy, polimerowy szkielet z dużą komorą akustyczną. Głośnik został stworzony z najwyższej jakości materiałów, pokryty jest transparentną akustycznie tkaniną z domieszką wełny, która może być w łatwy sposób podmieniona, aby pasowała do danego wnętrza.

Głośnik Beoplay M5 posiada wbudowany Chromecast, co umożliwia strumieniowe przesyłanie utworów spośród serwisów takich jak Spotify, Google Play Music czy Pandora bez strat, aż do 96KHz/24bit.

Beoplay M5 dostępny będzie w kolorach: Natural oraz Black z dodatkowymi kolorami sezonowymi, które nie zostały jeszcze ogłoszone.

“Głośnik Beoplay M5 idealnie wpasowuje się w naszą wizję stworzenia głośników do użytku domowego, które nie tylko mają przepiękne brzmienie, ale też cudownie wyglądają. Dla ludzi, którzy marzą o domu, w którym muzyka przepływa przez każde pomieszczenie, a sam głośnik nie tylko jest designerski, ale też można go obsługiwać w łatwy sposób przy pomocy smartfona lub tabletu, Beoplay M5 zdaje się być idealnym początkiem podróży” mówi Jens Jermiim, Dyrektor Marketingu B&O PLAY.

„Projekt Beoplay M5 jest zainspirowanym tym, w jaki sposób ludzie wykorzystują dźwięk w ich codziennym życiu – jako naturalny punkt centralny dla swojej rodziny. Kształt sygnalizuje, że dźwięk jest odtwarzany pod każdym kątem i że wizualnie może wpasować się, bądź wyróżniać w naszym domu, w zależności od indywidualnych preferencji”, mówi nagrodzona duńska projektantka Cecille Manz.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s