Kruger&Matz Discovery, Executive, Beat i Solo

Kruger&Matz prezentuje nowe bezprzewodowe głośniki. Modele Discovery, Executive, Beat i Solo wyposażone są w moduł Bluetooth 4.0 oraz funkcję NFC.

Kruger&Matz Discovery został wyposażony w baterię o pojemności 2200 mAh, dzięki czemu pozwala na 10 godzin nieprzerwanej pracy. Wzmocniona obudowa urządzenia gwarantuje komfort użytkowania, a fakt, iż głośnik jest wodoodporny i odporny na wnikanie kurzu i pyłu sprawia, że nie straszne mu żadne warunki. Oprócz łączności za pośrednictwem Bluetooth, z głośnikiem można połączyć się przez wejście AUX, ponadto model został wyposażony w slot na kartę micro SD.

Kruger&Matz Executive posiada dwa mocne przetworniki, każdy o mocy max. 12,5 W, a zastosowanie technologii MaxxBass zwiększa dynamikę niskich. Dzięki portowi USB, w połączeniu z baterią o pojemności 6600 mAh, głośnik może służyć jako power bank, natomiast wbudowany mikrofon zamienia model w zestaw głośnomówiący. Zastosowane w głośniku wyjście AUX, służy nie tylko do łączności w przypadku braku połączenia Bluetooth, ale także może posłużyć do podłączenia drugiego głośnika.

Kruger&Matz Beat mieści w swojej obudowie dwa przetworniki o średnicy 50 mm oraz baterię o pojemności 4400 mAh, dzięki której może pracować do 12 godzin. Głośnik został wyposażony w wejście i wyjście AUX.

Kruger&Matz Solo został wyposażony w 40 mm przetwornik, slot microSD oraz wejście AUX, dla możliwości odtwarzania muzyki bez dostępu do Bluetooth

 

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s