Bowers & Wilkins P9 Signature

Marka Bowers & Wilkins z okazji 50-lecia działalności stworzyła swoje najbardziej luksusowe i najlepiej brzmiące słuchawki – model P9 Signature.

Nad słuchawkami P9 Signature pracował sam zespół inżynierów, odpowiedzialny za wyjątkowe kolumny głośnikowe z serii 800 Diamond. Ideą modelu było wytwarzanie dźwięku, który wydaje się jakby pochodził z zestawu głośnikowego, a nie ze słuchawek. Stąd nowatorskie podejście do umiejscowienia przetworników oraz charakterystyczne dla tego modelu mocowane głośników. Dzięki oddzieleniu paska nagłownego od muszli słuchawkowych wyeliminowane zostały niepożądane drgania powstające podczas odtwarzania sygnału audio, które prowadzą do pogorszenia jakości dźwięku.

Model P9 Signature posiada specjalne wykończenia, do których użyto włoskiej skóry Saffiano, ponadto, dzięki zastosowaniu specjalnej techniki „stemplowania” nadano jej charakterystyczny kraciasty wzór. Słuchawki wyposażone zostały w piankę z funkcją pamięci wewnątrz kołnierzy muszli wokółusznych. Pozwala to na odizolowanie się od zewnętrznego hałasu oraz dopasowanie do kształtu głowy użytkownika.

Do zestawu dołączane są wysokiej jakości przewody, co więcej, nadal trwają pracę nad kablem Lightning. Zostanie bezpłatnie udostępniony wszystkim użytkownikom na początku 2017 roku, wystarczy zarejestrować swoje słuchawki P9 na stronie internetowej http://www.bowers-wilkins.com. Dodatkiem do zestawu jest etui pokryte alcantarą, przypominającą w dotyku zamsz, oraz detalami ze skóry Saffiano.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s