KEF i Porsche Design

Marka KEF nawiązała współpracę z Porsche Design! Owocem tej kolaboracji są głośniki GRAVITY ONE, słuchawki douszne MOTION ONE oraz słuchawki nauszne SPACE ONE.

GRAVITY ONE jest bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth. Dzięki miniaturowemu przetwornikowi KEF Uni-Q głośnik generuje dźwięk w każdym kierunku. Natomiast, zwrócone do siebie tyłem podwójne wzmacniacze basowe z technologią force-cancelling, pozwalają na wytłumienie niepożądanych sygnałów i zakłóceń. Łączność z głośnikiem zapewnia technologia audio Bluetooth® Qualcomm® aptX™, w celu uzyskania jakości dźwięku typowego dla płyt CD, łączyć się można także za pomocą 3,5-calowego wejścia Aux-In. Model posiada funkcje prowadzenia rozmowy telefonicznej. Głośnik wykonany został z aluminium z tytanowym wykończeniem z czarnymi elementami w górnej części głośnika.

MOTION ONE to bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające do 10 godzin pracy, stworzone zostały z wykorzystaniem aluminiowego korpusu i anodowanego tytanu. Dzięki 8,6-milimetrowym wentylowanym neodymowym przetwornikom i akustycznie wyprofilowanej obudowie słuchawki generują bogate basy, satysfakcjonujące tony średnie i wyraziste tony niskie, wskazujące na wyjątkowy potencjał tego rozwiązania. Antena o dużej mocy, zoptymalizowana pod kątem transmisji sygnału muzycznego, zapewnia wyrazistość i precyzję dźwięków, a także ich naturalne brzmienie. Połączenie z MOTION ONE możliwe jest bezprzewodowo za pomocą technologii audio Bluetooth® Qualcomm® aptX™ lub przez dostępny w zestawie przewód. Słuchawki są odporne na deszcz czy pot dzięki wodoodporności na poziomie IPX5.

SPACE ONE to słuchawki nauszne z technologią aktywnego tłumienia zakłóceń KEF, którą można włączać i wyłączać, tak aby w razie potrzeby słuchać także dźwięków dobiegających z zewnątrz. Wykonane zostały z odlewanego aluminium z tytanowym wykończeniem i czarnymi motywami, a ich miękkie, odporne na pot muszle z zachowującą kształt oddychającą pianką zapewniają komfort odsłuchu. Jedno naładowanie akumulatorów AAA wystarcza na 50 godzin odsłuchu przy włączonej funkcji tłumienia zakłóceń.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s