Denon AH-C821

Denon wprowadza na rynek nowe słuchawki douszne AH-C821. Model przeznaczony jest dla wymagających użytkowników będących w ciągłym ruchu.

Denon wyposażył słuchawki AH-C821 w technologię DoubleAirCompression Driver™. Technologia ta wykorzystuje dwa 11,5-calowe przetworniki, ustawione naprzeciw siebie, aby dzięki pompowaniu większej ilości powietrza, dostarczały mocny bas pozbawiony zniekształceń. Denon jako pierwszy producent na świecie użył konstrukcji wykorzystującej oddzielne przewody dla każdego z przetworników, co pozwala na uzyskanie idealnego czystego sygnału. Obudowa, w której montowane są przetworniki, stworzona została ze specjalnie odlewanego aluminium i żywicy, zapewnia utrzymanie sztywności i tłumienie drgań. Natomiast dwa porty DenonAcousticOptimiser mają za zadanie wyrównanie ciśnienia powietrza z przodu i z tyłu membrany.

Model AH-C821 wyposażony został we wkładki TX400, maksymalną izolację od szumu z zewnątrz. Ponadto, wkładki Comply wykonane są z pianki dopasowującej się do ucha użytkownika  oraz posiadają zastosowaną ochronę przeciw woskowinie. Zestaw zawiera wkładki w czterech rozmiarach, etui na słuchawki oraz klips do kabla.

Słuchawki AH-C821 mogą być używane z aplikacją Denona dla smartfonów (iOS i Android), umożliwiającą poprawę jakości dźwięku i dostosowywanie go do swoich indywidualnych preferencji. Aplikacja umożliwia także tworzenie kolejek odtwarzania playlist oraz pozwala użytkownikowi na dostęp do ponad 70 000 stacji radiowych i 2 milionów programów “na żądanie” za pośrednictwem platformy internetowo-radiowej TuneIn.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s