Devialet Gold Phantom

Wkrótce na rynku pojawi się najnowszy produkt marki DevialetaGold Phantom to bezprzewodowy głośnik, który zachwyca designem i zaskakuje brzmieniem.

Gold Phantom jest trzecim z serii głośnikiem marki Devialeta. Od swoich poprzedników (Phantom i Silver Phantom) nowy model przejął zalety i funkcje, wyniósł jednak na nowy poziom moc i potęgę brzmienia, osiąga on bowiem moc szczytową 4500 W. Ponadto niemal całkowicie wyeliminowane zostały zniekształcenia i szum. W przypadku modeli Phantom i Silver Phantom, wartość ta wynosiła jedynie 0,001 proc., natomiast w Gold Phantomie zmniejszona została do zaledwie 0,0005 proc. W głośniku zastosowano nowe przetworniki wysokotonowe z kopułkami z tytanu, co pozwoliło na rozszerzenie pasma przenoszenia do 27 kHz. Zmianom uległa także sekcja niskotonowa, Gold Phantom odtwarza bas o częstotliwości 14 Hz. Głośnik może pracować solo, jako system stereo lub jako zestaw wielokanałowy multi-room, dzięki wykorzystaniu routera Devialet Dialog, pozwala on powiązać ze sobą do 24 urządzeń. Możliwe jest to dzięki połączeniu Wi-Fi i Bluetooth.

Gold Phantom wyróżnia także niezwykły design. Wewnętrzna struktura budowy zrobiona została z włókna węglowego wypełnionego poliwęglanem, zewnętrzna powłoka natomiast wykonana jest z tworzywa ABS. Jednak to, co wyróżnia model Gold Phantoma, to panele boczne wykończone 22-karatowym, różowym złotem.

 

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s