Focal Elear, Utopia i Listen

Focal wprowadza na rynek nowe modele słuchawek. Elear i Utopia przeznaczone dla audiofilów oraz Listen zaprojektowane do urządzeń mobilnych.

Utopia oraz Elear  posiadają rewolucyjne konstrukcje, wyposażone w technologie, które nie były wcześniej używane przy produkcji słuchawek. Focal zaprojektowało i opatentowało miniaturowy, pełnozakresowy głośnik wyposażony w przetwornik o kształcie „M”. Model Elear posiada przetwornik aluminiowo-magnezowy, natomiast  model Utopia, wyposażony został w przetwornik berylowy – kultowy, najbardziej charakterystyczny dla linii kolumn głośnikowych Focal’a o tej samej nazwie. Ponadto modele te mają zaprojektowane specjalne, otwarte muszle, które zapewniają dźwięk o naturalnej, szczegółowej barwie z dużą dawką dynamiki.

Natomiast model Listen to słuchawki klasy premium zaprojektowane do urządzeń mobilnych. Słuchawki posiadają składany pałąk, dzięki czemu mogą towarzyszyć nam w każdej sytuacji.  Nauszniki z efektem pamięci zapewniają komfort użytkowania. Ponadto do słuchawek dołączony został multifunkcyjny pilot.

bezNazwy10.jpeg

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s