Ultrasone Tribute 7

Ultrasone składa hołd swojemu pierwszemu luksusowemu produktowi. Model Tribute 7, który wkrótce trafi na rynek nawiązuje do modelu Edition 7 z 2004 roku.


Ultrasone zapewnia, iż brzmienie nowych słuchawek Tribute 7 jest identyczne z brzmieniem Edition 7. Aby to potwierdzić do każdej pary dołączone są wyniki pomiarów. Do sprzedaży trafi niebawem 777 par słuchawek, które zostały ręcznie wykonane w Niemczech, ponadto każda para oznaczona jest indywidualnym numerem seryjnym.

Do wykonania modelu Tribute 7 wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania, ekskluzywne materiały oraz najlepsze standardy wykonania i wykończenia. Pałąk został pokryty barwioną na czarno alcantarą. Doskonała izolacja została zapewniona poprzez obłożenie poduszeczek stykających się z uszami  skórą etiopskiej owcy. Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu S-Logic Plus brzmienie słuchawek jest wyjątkowo przestrzenne i neutralne. Ultrasone zdecydowało się na zastosowanie technologii ULE (ekranowania MU), która ogranicza ekspozycję użytkownika na promieniowanie elektromagnetyczne zgodnie z standardami ULE.

Ultrasone Tribute 7__

Do słuchawek dołączone jest eleganckie pudełko z drewna wiśniowego oraz twarde etui na słuchawki. Co więcej, do słuchawek dołączane są dwa odłączane kable słuchawkowe,  wykonane z beztlenowej miedzi o czystości rzędu 99,9%. Złącza B-lock umożliwiają łatwe i bezpieczne podłączenie kabla. Zestaw zawiera także prosty kabel o długości 1,2 m zakończony pozłacanym, stereofonicznym mały jackiem, 3-metrowy prosty kabel, także zakończony stereofonicznym małym jackiem oraz przejściówkę na dużego jacka (6,3 mm).

Specyfikacja:

  • Typ słuchawek: zamknięte, dynamiczne, wokółuszne
  • Przetworniki: 40 mm przetwornik z mylaru pokrytego warstwą tytanu
  • Technologie: S-Logic Plus, ULE
  • Impedancja: 30 Ω
  • Magnes: NdFeB
  • Pasmo przenoszenia: 8 Hz – 35 kHz
  • Skuteczność: 96 dB
  • Masa: 396 g (bez kabla)
Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s