Taga Harmony TAV-616F, TAV-616C i TAV-616S

Trzy nowe kolumny z serii Audio Video od Taga Harmony. Oferta marki powiększyła się o kolumy: podłogową TAV616F, centralną TAV-616C i surround TAV-616S.

Taga Harmony w nowych modelach głośników użyło technologii wykorzystanej wcześniej w modelu TAV-606. Zwiększona została dynamika i prezentacja sceny dźwiękowej, dzięki temu głośniki mogą sprostać wymaganiom systemów klasy premium wielokanałowych oraz stereo.

W głośnikach zastosowane zostały nowe, eleganckie obudowy. Są one sztywniejsze i mniej podatne na wszelkie wibracje i podbarwienia. W porównaniu z modelem TAV-606 ścianki z MDF zostały pogrubione, zwiększono także wymiary obudów, co zapewnia lepsza głośność i wyższe ciśnienie akustyczne, które natomiast skutkuje większą dynamiką i niższym basem. Ulepszone zostały również membrany przetworników nisko- i średnio-niskotonowych. W serii TAV616 są one lżejsze, cechują się wyższym współczynnikiem SPL, a także szybsze, o dokładniejszym ruchu membrany, reagują więc szybko na dynamiczne zmiany ścieżki dźwiękowej. Lepszą jakość i rozdzielczość dźwięku w systemach wielokanałowych zapewniają większe – 5,25″ przetworniki średniotonowe w kolumnach centralnej i surround. Natomiast dzięki nowym, dekoracyjnym pierścieniom z czystego aluminium polepsza się rozpraszanie dźwięku.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s