Musaic i IFTTT Chanell

W ofercie Musaic pojawił się kanał IFTTT (IF This Then That) – bezpłatny serwis , umożliwiający użytkownikom kreowanie połączeń między urządzeniami „inteligentnego domu”.

Musaic jako pierwszy bezprzewodowy systemem Hi-Fi, pozwala kontrolować setki innych produktów korzystających z protokołu IFTTT. Daje to możliwość odłączenia Musaic do  produktów takich jak: Philips Hue, Nest, Belkin WeMo, LIFX i Flic oraz aplikacji – Spotify, Musixmatch i Evernote.

Dzięki tej technologii użytkownik może zapisać piosenki do playlisty Spotify, wyłączyć światła, kiedy aktywuje się tryb „snu” w Musaic, włączyć dźwięk alarmu, kiedy dostanie on powiadomienie od domowego systemu ochronnego i wiele więcej.

„Kanał IFTTT to dla nas milowy krok, ponieważ dodaje wiele dodatkowych elementów we współpracy systemu Musaic z „inteligentnym domem”. Teraz użytkownicy mogą stworzyć w prosty sposób swoje własne komendy, służące wypoczynkowi, informacji, bezpieczeństwu itp. Nasze ulubione to zmiana oświetlenia w tryb disco, kiedy mamy w domu imprezę, rankiem ściąganie prognozy pogody, włączanie radia, kiedy wchodzimy do domu lub mówione ostrzeżenia dla intruzów w naszym domu, a nawet dźwięk syreny. To istotny dodatek do domowego ekosystemu o właściwie nieograniczonych możliwościach. System będzie się z czasem rozrastał, czekamy na sterowanie głosem i zrozumienie dowolnego języka – kanał IFTTT będzie się rozrastał i w przyszłości będzie jeszcze ważniejszy.” – CEO Matthew Bramble

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s