Denon HEOS HS2

Denon wraca z ulepszonym bezprzewodowym systemem multiroom – HEOS HS2. Od uaktualnionych głośników HEOS 1, HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7, jak również wzmacniacza HEOS Amp oraz przedwzmacniacz HEOS Link.

Wprowadzony przez Denon® w 2014 roku, HEOS pozycjonuje się jako lider na rynku bezprzewodowego audio multi-room. Wraz z wprowadzeniem produktów, takich jak przenośny HEOS 1, HEOS HomeCinema oraz rozszerzającą się bazą współpracujących serwisów muzycznych, HEOS przesunął granice tego co jest możliwe do osiągnięcia w dziedzinie multi-room audio.

HEOS HS2 zaopatrzony został we wbudowany moduł Bluetooth, dzięki temu zwiększyła się użyteczność funkcji multi-room. Ponadto aplikacja HEOS umożliwia odtwarzanie ze źródła Bluetooth z dowolnego pomieszczenia poprzez zgrupowanie stref systemu HEOS. Zwiększyła się także ilość obsługiwanych urządzeń, takich jak: Windows Phone, PC oraz Mac.

Kolejnym ulepszeniem jest możliwość odsłuchu audio w wysokiej rozdzielczości. Pozwala to na odtwarzanie nieskompresowanych plików WAV (PCM), ALAC (Apple Lossless Audio Codec) oraz FLAC (Free Lossless Audio Codec) do 24-bit/192 kHz poprzez sieć WiFi lub USB.  Co więcej, wkrótce dostępna będzie także możliwość odsłuchu formatów DSD (DSD jest kodowaniem audio formatu SACD) i AIFF.

HEOS jest wyposażony w cztery bezprzewodowe głośniki wielostrefowe: HEOS 1, HEOS 3, HEOS 5 i HEOS 7. HEOS Link i HEOS Amp usprawniają funkcjonalność systemów HiFi oraz głośników pasywnych. Natomiast HEOS HomeCinema soundbar i subwoofer umożliwiają cieszenie się dźwiękiem HEOS na każdym telewizorze.

Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s