Audio-Technica ATH-MSR7NC

Nowe słuchawki od Audio-Technica. Model ATH-MSR7NC posiada wszystkie zalety swojego poprzednika, ponadto słuchawki zostały wzbogacone o system redukcji hałasu.

Audio-Technica zapewnia komfort, dzięki miękkim nausznikom wypełnionym pianką z pamięcią kształtu. Nauszniki precyzyjnie dopasowują się do kształtu głowy, a muszle całkowicie skrywają uszy użytkownika optymalizując brzmienie niskich tonów, pozwalając odtwarzać bardzo głęboki bas.

Jakość brzmienia jest wysoka, bez względu na to czy systemem redukcji hałasu jest włączonym lub wyłączonym. Audio-Technica osiągnęła to dzięki precyzyjnemu umiejscowieniu mikrofonu, w stosunku do specjalnej wentylacji akustycznej.

ATH-MSR7NC posiada 45-milimetrowe przetworniki hi-res True Motion, znajdująca się w nich precyzyjna membrana współpracuje z niezwykle lekką cewką. Pozwala to skrócić do minimum czas reakcji i zredukować zniekształcenia dźwięku. Ma to także zapewniać płynne, detaliczne i precyzyjne brzmienie w każdym z odtwarzanych zakresów.

Słuchawki posiadają specjalnie opracowany system Dual-layer Air- Control Technology, pozwalający zachować maksymalną dynamikę dźwięku. Dzięki mieszaninie warstw aluminium i magnezu model ten jest lekkie i jednocześnie posiada bardzo sztywne obudowy, które eliminują niepożądane wibracje. Audio-Technica  zdecydowała się na umieszczenie w tym modelu systemu specjalnych kanałów wentylacyjnych (Triple-venting Acoustic Airflow) System ten wykorzystuje trzy precyzyjnie rozmieszczone przewody, których zadaniem jest kontrolowanie przepływu powietrza.

ATH-MSR7NC mogą pracować 30 godzin.

Do słuchawek dołączone są kabel USB do ładowania, etui ochronne pozwalające bezpiecznie przechowywać słuchawki podczas transportu i adapter samolotowy.

 Specyfikacja:

  • Typ: zamknięte, dynamiczne
  • Średnica przetwornika: 45 mm
  • Pasmo przenoszenia: 5-40 000 Hz
  • Czułość: 97 dB/mW (tryb pasywny); 104 dB/mW tryb aktywny)
  • Impedancja: 30 Ω (tryb pasywny); 150 Ω (tryb aktywny)
  • Waga: 305 g (bez kabla)

Mikrofon:

  • Charakterystyka kierunkowości: dookólna
  • Czułość: 40 dB (1 V/Pa przy 1 kHz)
  • Pasmo przenoszenia: 50-4000 Hz
Jagoda

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s